Asystent / Asystentka Działu Kadr
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
EBS Spółka Akcyjna
15. 10. 2024

Grupa EBS S.A. w związku z ciągłym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Wsparcie działu kadr w bieżących sprawach
  • Archiwizacja i porządkowanie dokumentów
  • Wprowadzanie danych do systemu kadrowego
  • Prowadzenie akt osobowych, rozliczanie ewidencji czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich
  • Przygotowanie umów o pracę oraz umów cywilno- prawnych
  • Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON
  • Tworzenie raportów kadrowo – płacowych oraz zestawień, analiz na potrzeby firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane
  • Wiedza z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Doświadczenie w pracy z systemami kadrowo- płacowymi
  • Mile widziana znajomość systemu Symfonia Kadry i Płace
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office, programu Płatnik
  • Praktyczna wiedza z zakresu rozliczania czasu pracy
  • Samodzielność, odpowiedzialność
  • Doskonała organizacja pracy
  • Komunikatywność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej, ciągle rozwijającej się organizacji
  • Pracę w świetnym, zgranym, przyjaznym i profesjonalnym zespole
  • Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów na preferencyjnych warunkach (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe na życie, karty rabatowe do placówek naszych sieci)
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego

  • Praca Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 561
    17 377