Asystent / Asystentka Działu Handlowego z Językiem Francuski
  • Niepołomice
Niepołomice, Niepołomice, Małopolskie, Polska
HrQuality Polska
1. 10. 2024

Dla naszego klienta szukamy osoby na stanowisko: asystenta/ asystentki działu handlowego
Miejsce wykonywania pracy: Wolbrom
Zakres obowiązków:
- Współudział w przygotowywaniu ofert handlowych
- Utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych
- Poszukiwanie oraz pozyskiwanie nowych Klientów
- Kontakt pomiędzy klientem a działem produkcyjnym
Wymagania pracodawcy:
- Bardzo dobra znajomość języka francuskiego - warunek konieczny
- Wykształcenie wyższe: handlowe, techniczne lub ekonomiczne
- Bardzo dobra znajomość programu Excel
- Rok doświadczenia w dziale handlowym w obsłudze klienta
- Gotowość do udziału w delegacjach - targi branżowe
- Znajomość technik sprzedaży dóbr inwestycyjnych B2B/kontraktowej
Mile widziane:
- Znajomość przemysłu ciężkiego, taśmy transporterowe
Oferujemy:
- Umowę o pracę
- Stabilne wynagrodzenie
- Nagrodę roczną pieniężną
- Szeroki pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta multisport, dofinansowanie do nauki języków, ubezpieczenie na życie
- Pracę stacjonarną w firmie znajdującej się na terenie miasta Wolbrom

  • Praca Niepołomice
  • Asystent Niepołomice
  • Niepołomice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116