Asystent / Asystentka działu handlowego
  • Poznań, Grunwald
wielkopolskie, Poznań, Grunwald, wielkopolskie, Polska
Praca.pl
27. 8. 2024

Zadania:

  • Organizacja pracy wewnątrz działu
  • Zarządzanie zaopatrzeniem i zasobami działu
  • Utrzymywanie porządku i reagowanie na ewentualne usterki
  • Profesjonalna obsługa klientów i gości
  • Reprezentowanie firmy na zewnątrz
  • Wsparcie bieżącej działalności działu, w tym administracja i obieg dokumentacji
  • Przygotowanie stanowisk pracy dla nowych pracowników

Oczekujemy:

  • Minimum średnie wykształcenie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość zasad obiegu dokumentacji i administracji firmowej
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office oraz systemu CRM

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym zależnym od osiąganych wyników
  • Bogaty pakiet benefitów (ubezpieczenie na życie, karta sportowa, bonusy świąteczne, możliwość pracy zdalnej)
  • Nowoczesne i komfortowe warunki pracy
  • Szkolenia i rozwój zawodowy
  • Wsparcie doświadczonych kolegów oraz możliwość awansu

  • Praca wielkopolskie
  • Asystent wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544