Asystent/asystentka działu eksportu z językiem niemieckim
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Polska
LAVA GROUP S.C.
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • obsługa zamówień i przygotowywanie ofert handlowych,
  • współpraca z partnerami zagranicznymi,
  • budowanie baz i ich weryfikacja,
  • współpraca z innymi działami firmy

Oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego - minimum B2
  • chęci do rozwoju swojej kariery w sprzedaży na rynkach międzynarodowych
  • sprawnej obsługi komputera
  • zaangażowania w wykonywanych zadaniach
  • mile widziany status studenta

Oferujemy:

  • gwarancję pracy w stabilnej firmie nastawionej na rozwój pracownika
  • umowę o pracę
  • regularny czas pracy 8:30 - 16:30 pon.-pt.
  • intensywne szkolenia
  • wsparcie młodego zespołu
  • szansę na rozwój kariery w sprzedaży

Benefity :

  • Elastyczne godziny pracy na zasadzie od poniedziałku do czwartku pracujemy pól godziny dłużej, żeby w piątek skończyć 2 godziny wcześniej
  • Imprezy i wyjazdy firmowe
  • Organizujemy Szkolenia pracowników prowadzane przez firmę szkoleniowo-doradczą
  • Atrakcyjne rabaty na nasze produkty dla pracowników
  • Nagrody - przyznajemy nagrody dla pracowników za najlepsze osiągnięcia

Miejsce pracy : Warszawa, Ursynów ul. Eugeniusza Romera 4B

  • Praca Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532