Asystent/ Asystentka Dyrektora
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca "Mazowsze"
16. 9. 2024

Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca „Mazowsze” im. T. Sygietyńskiego z siedzibą w Otrębusach zatrudni:

Asystenta/ Asystentkę Dyrektora

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie wsparcia i asysty dyrektorowi w codziennych obowiązkach oraz prowadzenie działań administracyjnych;
  • organizacja spotkań, konferencji i podróży służbowych dyrektora;
  • przygotowywanie dokumentów i prezentacji związanych z działalnością dyrektora;
  • prowadzenie korespondencji, zarządzanie kalendarzem oraz kontrola i organizacja dokumentów;
  • przyjmowanie telefonów, faksów i wiadomości od klientów, partnerów i innych interesariuszy;
  • organizacja i utrzymanie systemu zarządzania informacjami i dokumentami;
  • nadzorowanie biura dyrektora oraz wykonywanie zadań administracyjnych;
  • wsparcie w planowaniu i organizacji ważnych wydarzeń firmowych, takich jak konferencje czy spotkania zarządu;
  • utrzymanie poufności informacji i zapewnienie ochrony prywatności dyrektora;
  • wykonywanie innych zadań i obowiązków przypisanych przez dyrektora w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania biura i wsparcia w osiąganiu celów PZPLiT "Mazowsze".

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku asystenta/ki dyrektora lub podobnym stanowisku;
  • umiejętność sprawnego organizowania pracy i zarządzania czasem;
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;
  • umiejętność obsługi programów biurowych (np. Word, Excel, PowerPoint);
  • wysoka kultura osobista i profesjonalne podejście do pracy;
  • umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania szybkich decyzji;
  • dokładność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków;
  • wysoka motywacja i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków;
  • umiejętność przewidywania i planowania działań;
  • biegła znajomość języka polskiego i angielskiego w mowie i piśmie, znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem;
  • dyskrecja i zachowanie poufności informacji;
  • wysoki poziom organizacji i skuteczność w zarządzaniu różnymi projektami;
  • gotowość do podejmowania dodatkowych obowiązków i elastyczność w pracy;
  • umiejętność skutecznego rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji w sytuacjach stresowych;
  • odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu obowiązków;
  • zdolność do pracy w dynamicznym środowisku;
  • zorientowanie na detale i dbałość o jakość wykonywanych zadań;
  • znajomość systemu organizacyjnego instytucji i zrozumienie celów organizacji.

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę wolną od rutyny;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  • Praca Warszawa
  • Dyrektor Warszawa
  • Dyrektor handlowy Warszawa
  • Dyrektor finansowy Warszawa
  • Dyrektor szkoły Warszawa
  • Dyrektor artystyczny Warszawa
  • Dyrektor kreatywny Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584