Asystent / Asystentka ds. Zakupów
  • Koszalin
Koszalin, Koszalin, zachodniopomorskie, Polska
Dajar Sp. z o.o.
5. 10. 2024

Dajar Sp. z o.o. zatrudni pracownika do pracy na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • Pomoc w negocjacjach warunków zamówień z dostawcami
  • Pomoc w przygotowywaniu planów zakupów
  • Analiza konkurencji
  • Monitorowanie rynku
  • Wprowadzanie danych do systemów i weryfikacja poprawności danych
  • Przygotowywanie logistyki
  • Sprawdzanie dokumentów
  • Przygotowywanie ofert dla działów sprzedaży
  • Sprawne rozwiązywanie zgłaszanych przez Klientów reklamacji u dostawców
  • Aktywne wsparcie działu sprzedaży
  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów
  • Realizacja innych powierzonych zadań

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym z mowie i piśmie
  • znajomość obsługi komputera, MS Excel
  • sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • bardzo dobra organizacji pracy
  • doświadczenie w pracy administracyjno-biurowej: dokumentacja, zestawienia, prezentacje
  • umiejętność szybkiego przyswajania informacji i uczenia się
  • umiejętność pracy zespołowej i nastawienie na współpracę
  • samodzielność w działaniu, odpowiedzialność i dokładność w realizacji powierzonych zadań
  • umiejętność logicznego myślenia i wyciągania wniosków

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku branżowym
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • dopłatę do ubezpieczenia prywatnego
  • miłą atmosferę w pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego

  • Praca Koszalin
  • Specjalista ds. Zakupów Koszalin
  • Asystent Koszalin
  • Asystent stomatologiczny Koszalin
  • Asystent zarządu Koszalin
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Koszalin
  • Specjalista ds. finansów Koszalin
  • Pracownik ds. administracji Koszalin
  • Specjalista ds. reklamy Koszalin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Koszalin
  • Specjalista ds. marketingu Koszalin
  • Koszalin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563