Asystent/Asystentka ds. Umów i Rozliczeń - rekrutacja online
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HRK S.A.
26. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Aktualnie dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy zajmującej się: kompleksowym wykończeniem powierzchni biurowych, handlowych oraz użyteczności publicznej, projektowaniem wnętrz oraz wykonywaniem instalacji teletechnicznych i elektrycznych poszukujemy Asystenta/Asystentki ds. Umów i Rozliczeń.

Asystent/Asystentka ds. Umów i RozliczeńMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • zapewnienie wsparcia w procesie archiwizacji dokumentów;
  • wystawianie faktur, rozliczanie kontraktów;
  • monitorowanie płatności;
  • bieżące wsparcie pracowników biura;
  • obsługa korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej;
  • prace administracyjne;
  • aktualizacja i rozwijanie bazy dostawców usług;
  • przygotowywanie ofert i zestawień dla kontrahentów;
  • wstępny kontakt z kontrahentami (inicjująca obsługa zapytań ofertowych);
  • przygotowywanie zestawień i analiz na potrzeby poszczególnych działów;
  • dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentów w firmie.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (asystenckim / administracyjnym);
  • doświadczenie związane z archiwizacją dokumentów, wystawianiem faktur i rozliczaniem podwykonawców usług;
  • zainteresowanie branżą budowlaną (mile widziana znajomość jej specyfiki);
  • bardzo dobra organizacja własnej pracy;
  • dokładność, samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • znajomość pakietu MS Office;
  • dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze (8 godz. przez 5 dni w tygodniu).

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • pracę w zgranym i doświadczonym zespole;
  • możliwość zdobycia cennej wiedzy i doświadczenia w branży budowlanej.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941