Asystent / Asystentka ds. sprzedaży
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
PPH TEMAR Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
15. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z Managerami w zakresie wsparcia procesów administracyjnych
  • Współpraca z Klientami firmy w zakresie obsługi zamówień, danych logistycznych
  • Aktualizacja list asortymentowych odbiorców, nadzór nad wprowadzaniem i wymiana produktów u klientów
  • Opracowywanie danych dotyczących monitoringów cenowych i asortymentowych
  • Sporządzenie analiz i raportów na potrzeby Działu Sprzedaży

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego, na poziomie minimum B2
  • Dobra znajomość MS Office w szczególności Excel;
  • Skrupulatność, odpowiedzialność i terminowość w realizacji zadań
  • Zdolności analityczne, samodzielność, umiejętność działania w zespole

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Motywacyjny system premiowy
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Możliwość skorzystania z systemu opieki zdrowotnej
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Bony świąteczne
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Asystent Katowice
  • Asystent stomatologiczny Katowice
  • Asystent zarządu Katowice
  • Specjalista ds. telekomunikacji Katowice
  • Specjalista ds. PR Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Specjalista ds. Zarządzania Katowice
  • Specjalista ds. Eksportu Katowice
  • Specjalista ds. transportu Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536