Asystent / Asystentka ds. serwisu sprzętu budowlanego
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
SOLETANCHE POLSKA SP. Z O.O.
21. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • uzgadnianie, kontrolowanie i raportowanie przełożonym harmonogramów realizowanych napraw, modernizacji i przeglądów;
  • zamawianie materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych serwisowanych maszyn i urządzeń;
  • współpraca i budowanie relacji z obecnymi dostawcami i usługodawcami zgodnie z zakresem przyznanych kompetencji (negocjacje cen, warunki współpracy)
  • bieżąca kontrola przeglądów okresowych, napraw, modernizacji sprzętu oraz prowadzenie pełnej dokumentacji serwisowej sprzętu;
  • uzgadnianie z nadzorem budowy oraz logistykiem procesów montażu i demontażu sprzętu budowlanego;
  • kontrola przepływu sprzętu pomiędzy budowami

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • prawo jazdy kategoria B
  • znajomość pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodna komunikację

To oferujemy

  • stałą pracę (pełny etat) w firmie działającej na polskim rynku od ponad 25 lat; należącej do międzynarodowej Grupy Vinci;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • pakiet świadczeń dodatkowych - ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, Multisport;
  • akcjonariat pracowniczy;
  • atmosferę partnerskiej współpracy;
  • kursy językowe;
  • program rekomendacji pracowników.

  • Praca Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584