Asystent / Asystentka ds. Przygotowania Inwestycji
  • Warszawa, Al. Stanów Zjednoczonych 72/U51
mazowieckie, Warszawa, Al. Stanów Zjednoczonych 72/U51, mazowieckie, Polska
2MKP Energia Sp. z o.o.
21. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Firma powstała w 2000r. Od początku działalności zajmuje się wykonywaniem sieci, przyłączy oraz instalacji fotowoltaicznych, cały czas rozwijając się systematycznie i zwiększając ilość zatrudnionych osób oraz zakres działalności.

Biuro firmy mieści się w Warszawie przy Al. Stanów Zjednoczonych 72 lok. U51

Firma projektowo-wykonawcza poszukuje osoby do pracy na stanowisko:

Opis stanowiska
  • uczestniczenie w pozyskiwaniu umów cywilno-prawnych, decyzji lokalizacyjnych, decyzji na zajęcie pasa drogowego, uzgadniania tras sieci i przyłączy energetycznych,
  • uczestniczenie w procesie pozyskania prawa do terenu w postaci służebności przesyłu oraz w uzyskaniu decyzji pozwoleń na budowę lub zgłoszeń.
  • współpraca z biurem geodezyjnym przy wyborze najkorzystniejszego przebiegu trasy kablowej,

Wymagania
  • obsługa programu AutoCad, ZwCad,
  • wykształcenie techniczne lub wyższe z zakresu budownictwa, geodezji, telekomunikacji, energetyki lub pokrewne,
  • komunikatywność,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • zdobycie doświadczenia w branży energetycznej,
  • poznanie przebiegu procesu administracyjnego (decyzje, pozwolenia na budowę, itp)

  • Praca mazowieckie
  • Asystent Wysokie Mazowieckie
  • Asystent mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584