Asystent/Asystentka ds. Marketingu i Wsparcia Finansów
  • Tychy
Tychy, Tychy, śląskie, Polska
Reesink Logistic Solutions PL Sp. z o.o.
27. 4. 2024

O nasReesink Logistic Solutions, oddział w Polsce jest częścią międzynarodowej grupy Royal Reesink, z siedzibą główną w Holandii i oddziałami w Niemczech oraz Austrii. Jako Reesink Logistic Solutions specjalizujemy się w dostarczaniu zaawansowanych, zintegrowanych rozwiązań automatyzacji procesów logistycznych i magazynowych. Jesteśmy dystrybutorem i integratorem innowacyjnych systemów zapewniających automatyzację operacji magazynowych takich jak AutoStore, Geek+, Movu Robotics. Oferujemy naszym klientom kompleksowe usługi od projektowania po serwis, pomagając im maksymalizować efektywność operacyjną.Kogo szukamy?W związku z dynamicznym rozwojem naszej działalności poszukujemy osoby, która wesprze nasz zespół jako Asystent/Asystentka ds. Marketingu i Wsparcia Finansów. Szukamy kandydata przede wszystkim z doświadczeniem w marketingu internetowym, szczególnie w zakresie kampanii Google Ads, LinkedIn i innych działań online, który będzie wspierać nas w dalszym rozwoju naszej marki. Dodatkowo, oczekujemy wsparcia w obszarze finansowym, które obejmować będzie wprowadzanie faktur do systemu, rozliczanie delegacji, oraz inne zadania na styku firma-księgowość, głównie praca z systemem księgowym i analizę finansową.

Obowiązki

  • Marketing:
  • Prowadzenie kampanii marketingowych w Polsce; w przyszłości rozszerzenie działań na Czechy i Słowację, we współpracy z działem marketingu w centrali firmy w Holandii
  • oPlanowanie i realizacja kampanii Google Ads, LinkedIn oraz innych działań marketingu internetowego mających na celu pozyskanie nowych leadów sprzedażowych oraz zwiększenie świadomości marki.
  • oOrganizacja i współpraca przy eventach branżowych, w tym targach oraz konferencjach.
  • oPrzygotowanie materiałów prasowych oraz nadzór nad realizacją planu wydawniczego, w tym publikacje w wybranych czasopismach i portalach branżowych.
  • oŚcisła współpraca z działami sprzedaży oraz zarządem w Holandii, Polsce i Niemczech.
  • Wsparcie księgowe:
  • oWprowadzanie faktur kosztowych, rozliczanie delegacji pracowników, wystawianie faktur sprzedażowych, korekt i innych dokumentów księgowych.
  • oBieżąca współpraca z księgowością.
  • oOkresowe przygotowywanie raportów finansowych oraz analiz.
  • oMonitorowanie budżetów, przygotowywanie raportów i analiz.
  • oOptymalizacja kosztów działań marketingowych przez analizę efektywności i ROI.
  • oObsługa płatności i faktur związanych z działaniami marketingowymi.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu marketingu, ekonomii lub pokrewnego.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w tym doświadczenie w obszarze e-marketingu.
  • Znajomość narzędzi takich jak Google Analytics, Meta Ads, Google Ads.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego; dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Access).
  • Mile widziane są umiejętności pracy w programach graficznych typu InDesign, Photoshop czy GIMP.
  • Umiejętności analityczne, zdolności do szybkiej nauki.
  • Dobra organizacja pracy, zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • •Umowę o pracę na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie.
  • •Narzędzia pracy: laptop i telefon.
  • •Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • •Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.
  • •Pakiet benefitów, w tym opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe.
  • •Pracę w przyjaznym i wspierającym zespole.
  • Jeśli posiadasz pasję do marketingu i finansów oraz chcesz rozwijać swoje umiejętności w międzynarodowym środowisku, dołącz do nas!

  • Praca Tychy
  • Specjalista ds. finansów Tychy
  • Specjalista ds. marketingu Tychy
  • Specjalista ds. kadr i płac Tychy
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Tychy
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Tychy
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Tychy
  • Chief marketing officer Tychy
  • Asystent Tychy
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Tychy
  • Asystent zarządu Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448