Asystent / Asystentka ds. Księgowości i Kadr
  • Aleksandrów Łódzki
Aleksandrów Łódzki, Aleksandrów Łódzki, łódzkie, Polska
TECHMARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
21. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja korespondencji i dokumentacji biurowej,
  • Skanowanie dokumentów i porządkowanie ich w segregatorach,
  • Koordynacja dokumentów w elektronicznym obiegu,
  • Wprowadzanie i dekretowanie dokumentów,
  • Rozliczanie kont odbiorców i dostawców,
  • Obsługa skrzynki pocztowej,
  • Obsługa przelewów i rachunków bankowych,
  • Rozliczanie zaliczek oraz wydatków pracowników,
  • Rozliczanie delegacji,
  • Wsparcie działu księgowości i kadr.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie z zakresu finansów i rachunkowości (lub w trakcie),
  • Znajomość podstaw księgowości,
  • Odpowiedzialność, skrupulatność i terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia.
  • Doświadczenie w pracy w dziale księgowym lub kadrowym,
  • Znajomość programu: Enova365.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w znanej w branży i rozwijającej się firmie,
  • Szkolenia w zakresie niezbędnym do wykonywania powierzonych zadań,
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
  • Pracę w miłej atmosferze,
  • Program poleceń,
  • Dofinansowanie do zajęć sportowo-rekreacyjnych,
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego.

Oferty prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ.

  • Praca Aleksandrów Łódzki
  • Asystent Aleksandrów Łódzki
  • Aleksandrów Łódzki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 067
    19 687