Asystent/Asystentka ds. księgowości
  • Piotrków Trybunalski
Piotrków Trybunalski, Piotrków Trybunalski, łódzkie, Polska
Grupa Transportowa Sp. z o.o.
20. 9. 2024

Obowiązki

  • Weryfikacja i dekretowanie faktur kosztowych dotyczących transportu drogowego
  • Kontrola poprawności sald podwykonawców
  • Bieżące procesowanie zajęć komorniczych
  • Przygotowywanie przelewów dla podwykonawców

Wymagania

  • Min. roczne doświadczenie zawodowe w księgowości, w dziale zakupu
  • Znajomość podstawowych zasad podatkowych, rachunkowych
  • Komunikatywność, sumienność i umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziana znajomość programu SPEED

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Dostęp do najnowszych technologii informatycznych
  • Możliwość korzystania z karty sportowej, ubezpieczenia grupowego i opieki medycznej
  • Perspektywę rozwoju zawodowego
  • Miłą atmosferę w przyjaznym gronie

  • Praca Piotrków Trybunalski
  • Asystent Piotrków Trybunalski
  • Asystent zarządu Piotrków Trybunalski
  • Asystent stomatologiczny Piotrków Trybunalski
  • Specjalista ds. Zakupów Piotrków Trybunalski
  • Specjalista ds. marketingu Piotrków Trybunalski
  • Specjalista ds. ofertowania Piotrków Trybunalski
  • Specjalista ds. Zarządzania Piotrków Trybunalski
  • Specjalista ds. Eksportu Piotrków Trybunalski
  • Specjalista ds. transportu Piotrków Trybunalski
  • Specjalista ds. HR Piotrków Trybunalski
  • Piotrków Trybunalski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045