Asystent / Asystentka ds. badań
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Akademia Leona Koźmińskiego
11. 9. 2024

Akademia Leona Koźmińskiego jest samodzielną, niezależną finansowo uczelnią wyższą o pełnych prawach akademickich, założoną w 1993 roku i zlokalizowaną w sercu Europy. Oferta uczelni obejmuje różnorodne programy studiów licencjackich, magisterskich, podyplomowych, MBA oraz doktoranckich. Uczelnia uzyskała polskie i uznane na świecie akredytacje, w tym potrójną koronę akredytacji EQUIS, AACSB, AMBA. Zajmuje także wiodące miejsca w światowych i krajowych rankingach edukacyjnych, potwierdzających wysoką jakość kształcenia i działalności naukowo-badawczej. Od 2009 roku Akademia Leona Koźmińskiego nieprzerwanie znajduje się w rankingach „Financial Times” (FT), obejmujących najlepsze uczelnie biznesowe z całego świata.

Akademia Leona Koźmińskiego poszukuje osoby do współpracy:

(kilkanaście-kilkadziesiąt godzin miesięcznie)

Zadania do realizacji:

  • obserwacja profili na wybranych mediach społecznościowych według ustalonych kryteriów,
  • wysyłanie kwestionariuszy badawczych do influenserów,
  • ocena wybranych profili wg. określonych kryteriów,
  • inne zadania związane z badaniem naukowym (np. kopiowanie, usuwanie określonych danych z Excela),
  • uczestniczenie w spotkaniach podsumowujących prace bezpośrednich i online,
  • raportowanie wykonanych prac.

Oferujemy:

  • współpraca w ramach umowy cywilno-prawnej (zlecenia) z wynagrodzeniem za każdą zrealizowaną godzinę w kwocie 35 zł brutto,
  • uczestniczenie w oryginalnym projekcie badawczym związanym z nowymi trendami technologicznymi i społecznymi,
  • pierwsza umowa na 1 miesiąc z możliwością przedłużenia,
  • szkolenie i instrukcje realizacji zadań.

Wymagania wobec zleceniobiorcy:

  • posiadanie aktywnego konta na platformie Instagram i biegła znajomość korzystania Instagrama
  • status studenta,
  • dyspozycyjność kilkanaście godzin tygodniowo od poniedziałku do piątku (zadania realizowane zdalnie),
  • gotowość do spotkań bezpośrednich (co najmniej raz w miesiącu),
  • znajomość języka polskiego i angielskiego na poziomie min. B2, określonym zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego,
  • umiejętności analityczne,
  • znajomość obsługi pakietu Ms Office.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536