Asystent / Asystentka ds. administracyjnych
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
NES Fircroft
31. 8. 2024

Rekrutacja dla Generalnego Wykonawcy z branży budowlanej na stanowisko:
Obowiązki:

  • Ogólna obsługa biura sekretariatu
  • Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą przedsiębiorstwa
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów i informacji w firmie
  • Zamawianie artykułów biurowych i spożywczych
  • Tłumaczenie tekstów
  • Koordynacja sal konferencyjnych i obsługa spotkań
  • Zarządzanie kalendarzem spotkań
  • Dokonywanie rezerwacji noclegów

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Energiczność
  • Pracowitość
  • Chęć rozwoju

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Szkolenia i kursy
  • Karta Multisport

  • Praca Łódź
  • Asystent Łódź
  • Asystent stomatologiczny Łódź
  • Asystent zarządu Łódź
  • Specjalista ds. telekomunikacji Łódź
  • Specjalista ds. PR Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Specjalista ds. marketingu Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536