Asystent / Asystentka ds. administracji i windykacji
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Loginex Sp. z o.o.
18. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad rozliczeniami z kontrahentami,
  • Działanie w obszarze windykacji i weryfikacji klienta,
  • Weryfikacja i zarządzanie limitami kredytowymi,
  • Sporządzanie, przesyłanie, archiwizowanie dokumentów,
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • Nadzór nad obiegiem dokumentacji w firmie,
  • Wsparcie działu księgowości w bieżącej pracy,
  • Dbanie o terminowość, poprawność realizowanych działań,
  • Kontrola zaopatrzenia biura,
  • Przygotowywanie raportów i zestawień dla przełożonego,
  • Wsparcie przy planowaniu podróży służbowych.

Nasze wymagania

  • wysoka kultura osobista,
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • umiejętność wyznaczania priorytetów i logicznego myślenia,
  • chęć do działania,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.

To oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z polskim kapitałem;
  • współpraca z zespołem ludzi ceniących partnerskie oraz przyjazne relacje w pracy;
  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • dofinansowanie do karty Multi-Sport będzie dla Ciebie dobrym rozwiązaniem;
  • dofinansowania do prywatnej opieki medycznej;
  • cenisz sobie pracę, która jest pełna wyzwań.

  • Praca Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662