Asystent / Asystentka Centermanagement
  • Starachowice
Starachowice, Starachowice, świętokrzyskie, Polska
ARCOS FM PL SALLER POLBAU Sp. z o.o. Sp. K
19. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twoje zadania

  • Osoba do kontaktu dla naszych najemców, klientów, techników obiektu, jak również firm zewnętrznych w centrum handlowym
  • Przejęcie wszystkich zadań administracyjnych wzgl. organizacyjnych, jak np. sporządzanie raportów, sprawdzanie faktur itp.
  • Zarządzanie umowami
  • Współpraca z działami firmy, np. z działem marketingu przy eventach, akcjach promocyjnych itp.

  • Elastyczny grafik pracy + praca w ok. 2 soboty w miesiącu (odbiór czasu wolnego w tygodniu)

Twój profil

  • Wykształcenie ekonomiczne
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku asystentki lub w administracji
  • Umiejętność komunikacji oraz negocjacji
  • Talent organizacyjny i zaangażowanie
  • Dobra znajomość j. niemieckiego w mowie i w piśmie
  • Dobra znajomość MS Office (Excel i Word)
  • Wdrożenie w centrali firmy w Niemczech

To nas wyróżnia:

  • Praca w zespole & Eventy
  • Onboarding & stały rozwój
  • Innowacyjny budynek centrali "House of inspiration"
  • Firma rodzinna & szybkie decyzje
  • Dodatki pieniężne
  • Ergonomiczne miejsca pracy
  • Stała ekspansja
  • Elastyczny czas pracy

  • Praca Starachowice
  • Asystent Starachowice
  • Starachowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045