Asystent / Asystentka biurowa (godziny popołudniowe)
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
DWF
13. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Dlaczego warto do Nas dołączyć:

DWF jest wiodącym globalnym dostawcą zintegrowanych usług prawnych i biznesowych, działającym w ośmiu kluczowych sektorach gospodarki. Zatrudnia ponad 4000 osób w ponad 30 lokalizacjach na całym świecie.

Współpracując na poziomie zarówno globalnym jak i lokalnym, wspieramy naszych klientów w osiąganiu

wyznaczonych celów biznesowych. W Polsce zespół liczy ponad 150 profesjonalistów i obsługuje klientów w ponad 25 dziedzinach prawa.

Nasza siedziba mieści się przy pl. Stanisława Małachowskiego 2 w Warszawie.

Oferujemy pracę w biurze na okres 3-miesięcy.

Zakres obowiązków:

  • Kserowanie, skanowanie, drukowanie dokumentów
  • Codzienne wsparcie prawników przy prowadzonych sprawach sądowych i administracyjnych
  • Kompletowanie i wysyłanie pism procesowych
  • Zarządzanie dokumentacją kliencką i administracyjną, w tym korespondencją przychodzącą i wychodzącą
  • Dbanie o prawidłowy i terminowy obieg informacji wewnątrz kancelarii
  • Koordynacja procesu archiwizacji dokumentacji firmowej

Nasze wymagania:

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w godzinach popołudniowych od godz. 16-20 lub 17-21
  • Umiejętność planowania i priorytetyzacji zadań oraz chęć do współpracy zespołowej
  • Duża samodzielność oraz poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (szczególnie Excel)

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy administracyjnej lub w kancelarii prawnej

Co oferujemy:

Jesteśmy zaangażowani w zapewnienie, że każdy członek naszego zespołu czuje się doceniony i odpowiednio wynagrodzony podczas pracy w DWF.

Jesteśmy pracodawcą oferującym równe szanse, który celebruje różnorodność i dąży do stworzenia inkluzywnego środowiska dla wszystkich. Staramy się zapewnić pozytywne doświadczenia wszystkim kandydatom i oferujemy wszelkie dostosowania lub dodatkowe wsparcie, które mogą być potrzebne. Jeśli jesteś zainteresowany tą możliwością, ale Twoje doświadczenie nie w pełni odpowiada wszystkim wymaganiom, prosimy o aplikowanie. Możesz być odpowiednim kandydatem na tę rolę lub inne w szerszym zespole.

Kim jesteśmy:

DWF jest wiodącym globalnym dostawcą zintegrowanych usług prawnych i biznesowych. Nasze podejście zapewnia efektywność, pewność cenową i przejrzystość dla naszych klientów na całym świecie, nie rezygnując z jakości ani obsługi. Naszym celem jest osiąganie pozytywnych rezultatów z naszymi współpracownikami, klientami i społecznościami, a także promowanie kultury, która stawia naszych współpracowników w centrum wszystkiego, co robimy.

  • Praca Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567