Asystent / Asystentka biura zarządu
  • Zamienie
mazowieckie, Zamienie, mazowieckie, Polska
Devanco Sp. z o.o.
8. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie i kontrola korespondencji
  • Zarządzanie i organizacja biura
  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie wsparcia organizacyjnego
  • Wsparcie administracyjno-biurowe kierownictwa firmy
  • Zapewnienie pełnego zaopatrzenia i utrzymania biura
  • Organizowanie wewnętrznych wydarzeń, szkoleń i podróży
  • Obsługa mediów społecznościowych
  • Wsparcie przy realizacji projektów budowlanych- przygotowania i realizacji zgodnie z wymaganiami Inwestora oraz standardami wewnętrznymi
  • Wsparcie w ofertowaniu, negocjacjach i kontraktowaniu robót
  • Wsparcie w zakresie sporządzania wycen / kosztorysów ofertowych, przygotowywanie harmonogramów realizacji i budżetów prac

Nasze wymagania

  • Zdolności organizacyjne i umiejętność pracy w zespole
  • Otwarte podejście do rozwiązywania problemów (umysł analityczny)
  • Skrupulatność i odpowiedzialność
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, Autocad, urządzeń biurowych
  • Mile widziane doświadczenie w przetargach publicznych
  • Mile widziany angielski na poziomie C1

To oferujemy

  • Pracę w miłym i młodym zespole
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość szybkiego awansu
  • Prywatną opiekę medyczną

  • Praca mazowieckie
  • Asystent Wysokie Mazowieckie
  • Asystent mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238