Asystent / Asystentka Biura
  • Warszawa, (centrum)
mazowieckie, Warszawa, (centrum), mazowieckie, Polska
Dussmann Polska Sp.z o.o.
9. 10. 2024

Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usługach Facility Management i Food Services. Jesteśmy częścią międzynarodowej spółki - Grupy Dussmann.

Nasze wartości to: uczciwość, świadomość ekologiczna, pasja, odpowiedzialność społeczna i rzetelności. Dbamy o ludzi i miejsca, w których żyją i pracują - aby ich życie stawało się przyjemniejsze i łatwiejsze.

Miejsce pracy: Warszawa (centrum)
Poszukujemy drugiej osoby na stanowisko Asystent/ki Biura

Jeśli jesteś osobą otwartą, bardzo dobrze zorganizowaną, lubiącą wyzwania i pragnącą zdobyć doświadczenie w międzynarodowej organizacji, nie zwlekaj - dołącz do nas :)

Twój zakres obowiązków:

  • Koordynowanie prawidłowego i płynnego obiegu dokumentów w firmie
  • Wprowadzanie faktur do systemu
  • Organizacja wyjazdów i delegacji pracowników (krajowych i zagranicznych)
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz przesyłek
  • Dbanie o zaopatrzenie biura w materiały biurowe i artykuły spożywcze
  • Obsługa recepcyjna Gości, organizacja spotkań
  • Współpraca z innymi Działami firmy
  • Przeprowadzanie audytów czystości na terenie biura

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Umiejętności pracy w zespole oraz dobrej organizacji pracy własnej
  • Sumienności i otwartości na ludzi i wyzwania
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B1
  • Komunikatywności i wysokiej kultury osobistej
  • Optymizmu i uśmiechu :)

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie, umowa o pracę
  • Możliwości rozwoju w strukturach firmy oraz szkolenia
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 (w centrum Warszawy)
  • Przyjazne i pomocne środowisko pracy
  • Szansę na kształtowanie osobistych i zawodowych kompetencji oraz realizację własnych pomysłów
  • Pakiet benefitów dla Ciebie i najbliższych: dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, karty sportowej i ubezpieczenia grupowego

  • Praca mazowieckie
  • Asystent Wysokie Mazowieckie
  • Asystent mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238