Asystent / Asystentka Agencji Celnej
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, West Pomeranian Voivodeship, Polska
Kuehne + Nagel Sp. z o.o.
29. 9. 2024

Miejsce pracy: Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dokumentów i formularzy związanych z procedurami celno-skarbowymi
  • Wprowadzanie danych do systemów informatycznych agencji celnej
  • Przygotowywanie raportów i analiz na podstawie zgromadzonych danych
  • Fakturowanie klientów zewnętrznych
  • Koordynacja działań między klientami a agencją w celu zapewnienia skutecznej obsługi celnej
  • Uczestnictwo w rewizji celnej
  • Uzyskiwanie pozwoleń od granicznych służb kontrolnych(SANEPID, WETERYNARZ, IJHARS,PIORIN)
  • Kontakty z urzędem celnym

Nasze wymagania

  • Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy, co umożliwi rozwój Twojej kariery
  • Dyspozycyjność 40h w tygodniu oraz status studenta
  • Pozytywne nastawienie do ludzi oraz łatwość w budowaniu relacji
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Oferujemy Tobie współpracę na umowę zlecenie z najlepszymi specjalistami w tej dziedzinie. Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy, co umożliwi rozwój twojej kariery. Zadania, które zostaną Ci powierzone, będą wymagały współpracy z innymi działami, dzięki czemu poznasz funkcjonowanie branży logistycznej od środka. Jeśli jesteś otwarty na poznawanie nowych rzeczy, lubisz zmiany i zdecydowane działanie, dołącz do naszego zespołu

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Firma Kuehne + Nagel w Polsce została założona w 1992 roku i obecnie zatrudnia ponad 1600 pracowników pracujących we wszystkich rodzajach transportu. Oferujemy Ci pracę w międzynarodowej organizacji, która stawia człowieka w centrum swoich działań. Współpracując z nami, zyskujesz nie tylko perspektywę zatrudnienia w wiodącej firmie logistycznej z ponad stuletnią tradycją, ale także okazję do rozwoju w strukturach firmy z przejrzystą ścieżką kariery. To okazja do aktywnego uczestnictwa w przekształcaniu i kształtowaniu przyszłości branży logistycznej.

Administratorem danych osobowych jest spółka Kuehne+Nagel Sp. z o.o. z siedzibą w Gądki 62-023, ul. Spedycyjna 1.Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: knpl.iodo@kuehne-nagel.comDane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody również na potrzeby przyszłych rekrutacji.Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji, nie dłużej jednak niż do zakończenia rekrutacji, w której bierze Pani/Pan udział.Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  • Praca Szczecin
  • Asystent Szczecin
  • Asystent stomatologiczny Szczecin
  • Asystent zarządu Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291