Asystent / Asystentka administracji i sprzedaży
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
SsangYong, BAIC, Forthing
5. 10. 2024

Wraz z rozwojem nowej struktury importerskiej kilku marek samochodów, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja oraz przygotowanie dokumentów sprzedażowych do wysyłki;
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie zapewnienia sprawnego funkcjonowania biura;
  • Współpraca z innymi działami firmy i dbanie o płynny przepływ informacji między nimi;
  • Wprowadzanie faktur do systemu obiegu dokumentów;
  • Inne czynności administracyjno-biurowe.

Oczekiwania wobec kandydata / kandydatki:

  • Wysoka komunikatywność i kultura osobista, pozytywne nastawienie;
  • Punktualność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy własnej;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, pozwalająca na obsługę gości w tym języku (warunek konieczny);
  • Znajomość obsługi komputera (Ms Office) oraz urządzeń biurowych.

Oferujemy

  • Pracę w strukturze importerskiej
  • Współpracę w formie umowy cywilnoprawnej (B2B)
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

  • Praca Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648