Asystent/Asystentka
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
20. 4. 2024

Obowiązki

  • Wsparcie działu handlowego w codziennych obowiązkach
  • Research oraz nawiązywanie kontaktów, w tym wyszukiwanie firm i osób decyzyjnych
  • Generowane leadów sprzedażowych poprzez kontakt mailowy z potencjalnymi klientami
  • Monitorowanie rynku i identyfikacja nowych możliwości biznesowych
  • Przygotowywanie ofert sprzedażowych oraz dokumentacji
  • Bieżące prowadzenie i aktualizacja baz danych
  • Udzielanie informacji klientom w zakresie produktów i usług
  • Korzystanie z systemów CRM do zarządzania danymi klientów
  • Aktualizacja informacji dotyczących produktów i cen

Wymagania

  • Praktyczna znajomość MS Office
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Zaangażowanie, terminowość i poczucie odpowiedzialności
  • Wysoka kultura osobista i komunikatywność
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność planowania

Oferujemy

  • Elastyczny czas pracy (pracę rozpoczynamy między godz. 8:00 a 10:00)
  • Pracę w trybie hybrydowym po okresie wdrożeniowym

  • Praca Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228