Asystent, Astystentka Działu Handlowego
  • Mrozy
Mrozy, Mrozy, Mazowieckie, Polska
LAGRUS
25. 4. 2024

LAGRUS - producent drzwi wewnętrznych oraz listew przypodłogowych związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:
Asystent/ka Działu Handlowego
Opis stanowiska:
• aktywne wsparcie Działu Handlowego,
• przygotowywanie ofert i kosztorysów,
• bezpośrednia obsługa klienta,
• przygotowywanie raportów, sprawozdań i zestawień,
• współpraca z pozostałymi działami firmy.
Wymagania:
• umiejętność pracy indywidualnej i w zespole,
• zaangażowanie w wykonywane zadania,
• samodzielność i kreatywność,
• doświadczenie w pracy biurowej,
• wykształcenie minimum średnie,
• dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel),
• zdolności komunikacyjne i interpersonalne.
Oferujemy:
• stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
• możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
• pracę w młodym, dynamicznym zespole,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• profesjonalne narzędzia pracy.
CV prosimy wysyłać na adres @ (w tytule prosimy podać stanowisko) lub złożyć osobiście w siedzibie firmy: Wola Rafałowska ul. Tartaczna 25, 05-320 MROZY, pon.-pt. w godz. 8.00-16.00.
Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000 z późn. zm.) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV na potrzeby przyszłych rekrutacji, umieść w nim dodatkowo następującą zgodę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez LAGRUS.”

  • Praca Mrozy
  • Asystent Mrozy
  • Mrozy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228