Asystent Architekta
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Deska Project Sp. z o.o.
22. 3. 2024

Firma DESKA PROJECT z Katowic poszukuje ASYSTENTA ARCHITEKTA:Poszukujemy zaangażowaną osobę na stanowisko asystenta architekta do współpracy przy różnorodnych tematach projektowych: przemysłowych, biurowych, mieszkaniowych, handlowych. Zajmujemy się projektowaniem od koncepcji aż po projekty wykonawcze.

Obowiązki

  • sporządzanie projektów koncepcyjnych, budowlanych, z czasem wykonawczych
  • pomoc przy bieżących zadaniach okołoprojektowych

Wymagania

  • obsługa programów cadowskich AutoCAD, REVIT,
  • wykształcenie wyższe architektoniczne,

Oferujemy

  • Dużą możliwość rozwoju i swobodę w działaniu,
  • Pracę w doświadczonym zespole projektowym,
  • Ambitne projekty,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia.

  • CV wraz z portfolio proszę przesyłać na adres

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Katowice
  • Architekt Katowice
  • Architekt krajobrazu Katowice
  • Architekt wnętrz Katowice
  • Asystent Katowice
  • Asystent stomatologiczny Katowice
  • Asystent zarządu Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714