Asystent Architekta / Architekt
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, śląskie, Polska
Klient portalu Praca.pl
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje
Opis stanowiska

  • prowadzenie projektów od etapu koncepcji po uzyskanie pozwolenia na budowę i w przypadku gdy jest to wymagane pełnienie nadzorów autorskich,
  • koordynacja międzybranżowa prac projektowych,
  • kontakt z Klientem,
  • współpraca z podwykonawcami,
  • prowadzenie uzgodnień w toku pozyskiwania pozwolenia na budowę,
  • opracowywanie dokumentacji projektowej.

Wymagania
  • wykształcenie wyższe architektoniczne bądź budowlane,
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa budowlanego oraz administracyjnego,
  • dobra organizacja pracy,
  • doświadczenie w pracy przy obiektach kubaturowych i przemysłowych,
  • znajomość programu AutoCad,
  • prawo jazdy.

Oferujemy
  • udział w realizacji ciekawych projektów,
  • 38-godzinny tydzień pracy,
  • karta multisport,
  • elastyczne godziny pracy.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Architekt Bielsko-Biała
  • Architekt wnętrz Bielsko-Biała
  • Architekt krajobrazu Bielsko-Biała
  • Asystent Bielsko-Biała
  • Asystent zarządu Bielsko-Biała
  • Asystent stomatologiczny Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914