Asystent Architekta
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
BERKER DOMINIS Sp. z o.o.
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Kraków
Pracodawca
Dodano
10.06.2024
Numer referencyjny
8788_7013

Zadania:

  • Opracowywanie projektów budowlanych i wykonawczych,
  • Współpraca z innymi działami firmy,
  • Tworzenie dokumentacji projektowej,
  • Bieżące rozwiązywanie problemów projektowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w wykonywaniu projektów budowlanych i wykonawczych,
  • Wykształcenie wyższe w zakresie architektury lub studenci ostatnich lat,
  • Biegła znajomość programów AutoCAD - warunek konieczny,
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w niewielkim, wspierającym zespole ,
  • Pracę od poniedziałku do piątku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, do negocjacji,
  • Okres szkoleniowo-wdrożeniowy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą aplikacji lub na adres: ar@pracownicybudowlani.pl

W razie pytań proszę dzwonić - 518 215 122 (Ania)

Nr wpisu do rejestru 13 471 jako Pracownicy Budowlani.