Asystent administracyjny w dziale logistyki
  • Kraków
asystent administracyjny w dziale logistyki
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
3. 10. 2024

Jesteś w trakcie studiów z obszaru logistyki lub właśnie je ukończyłeś? Chciałbyś zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe? Szukamy właśnie Ciebie!

Oczekujemy

  • wykształcenia wyższe na kierunku związanym z zarządzaniem łańcuchem dostaw
  • płynnej znajomość języka angielskiego (C1)
  • znajomości MS Office, w szczególności Excel
  • dostępności w pełnym wymiarze godzin
  • dbałości o szczegóły

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę stacjonarną z biura na krakowskich Czyżynach
  • umowę o pracę tymczasową
  • pracę w pełnym wymiarze godzin
  • system benefitów (system OK, pakiet medyczny, dofinansowanie do posiłków 250 zł od drugiego miesiąca zatrudnienia)

Zadania

  • przygotowywanie i sprawdzanie poprawności dokumentów wysyłkowych
  • wykonywanie fakturowania w systemie SAP i wszystkich powiązanych procesów w celu terminowego wystawiania faktur
  • zarządzanie materiałami biurowymi i pocztą dla działu łańcucha dostaw
  • drukowanie, podpisywanie, stemplowanie, skanowanie i archiwizowanie dokumentów wysyłkowych

  • Praca Kraków
  • Logistyk Kraków
  • Pracownik administracyjno - biurowy Kraków
  • Asystent Kraków
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Kraków
  • Pracownicy uczelni w Polsce Kraków
  • Doradca podatkowy w Polsce Kraków
  • Asystent zarządu Kraków
  • Asystent stomatologiczny Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521