Asystent administracyjny
  • Kraków
asystent administracyjny
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
7. 6. 2024

Szukasz pierwszej po studiach? Jesteś dostępny/a na cały etat? Jeśli płynnie posługujesz się językiem angielskim i chcesz rozwijać się w międzynarodowych strukturach, zapraszamy do aplikacji!

Oczekujemy

  • płynnej znajomości języka angielskiego (C1);
  • studia wyższe lub w trakcie studiów;
  • komunikatywności i proaktywności;
  • dyspozycyjności od zaraz

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawieumowy o pracę tymczasową(opłacone składki ZUS, płatne urlopy oraz pozostałe świadczenia);
  • pracę stacjonarną;
  • pracę od poniedziałku do piątku;
  • pakiet dodatków Randstad Plus: karta sportowa i opieka medyczna (Medicover);
  • bony lunchowe 250 zł co miesiąc;
  • system premii półrocznej

Zadania

  • przyjmowanie, segregowanie i skanowanie dokumentów przychodzących;
  • weryfikacja poprawności dokumentów przychodzących;
  • uzupełnianie brakujących danych;
  • organizowanie i prowadzenie archiwizacji;
  • zapewnienie dokładności i kompletności dokumentacji;
  • zapewnienie kompleksowego wsparcia dla różnych zespołów

  • Praca Kraków
  • Pracownik administracyjno - biurowy Kraków
  • Asystent Kraków
  • Asystent stomatologiczny Kraków
  • Asystent zarządu Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289