Asystent
  • Hrubieszów
Asystent
Hrubieszów, Hrubieszów, lubelskie, Polska
Służba Cywilna
30. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Nadbużański Oddział Straży Granicznej w Chełmie

Komendant Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej poszukuje kandydatów-kandydatek na stanowisko:

Asystent

Referatu ds. Logistycznych Zespołu ds. Obsługi Placówki Straży Granicznej w Hrubieszowie

Asystent

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • prowadzi ewidencję składników majątkowych sprzętu kwaterunkowego użyczonego przez Lubelski Zarząd Obsługi Przejść Granicznych, nadzoruje eksploatację tego sprzętu oraz składa zapotrzebowania do LZOPG w zakresie doposażenia drogowego i kolejowego przejścia granicznego w sprzęt kwaterunkowy,
  • sporządza zestawienia z odczytów stanów liczników zużycia wody oraz ciepła w budynkach służbowych i blokach mieszkalnych placówki,
  • prowadzi gospodarkę finansową oraz wymaganą dokumentację w zakresie nakładanych przez funkcjonariuszy placówki mandatów karnych gotówkowych i kredytowych,
  • wykonuje funkcję inkasenta, odpowiada za zabezpieczenie środków finansowych, dokonuje wpłat należności pieniężnych, wprowadza dane z blankietów mandatów karnych do systemu PUE,
  • okresowo realizuje zadania w zakresie nadzoru nad utrzymaniem czystości i porządku na terenie obiektów placówki oraz w drogowym i kolejowym przejściu granicznym,
  • prowadzi dokumentację związaną z opracowaniem wykazu przedsięwzięć dot. właściwego utrzymania stanu oznakowania granicy państwowej oraz zapewnienia widoczności jej przebiegu, sporządza sprawozdania w tym zakresie.

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

  • wykształcenie: średnie
  • znajomość przepisów zarządzenia nr 95 Komendanta Głównego SG z dnia 31.10.2014 r. w sprawie określenia zasad gospodarowania mieniem będącym w zarządzie Straży Granicznej (Dz. Urz. KGSG poz. 120)
  • znajomość pakietów biurowych (MS Oficce, Open Oficce)
  • umiejętność współpracy i komunikacji
  • niewspółpracowanie z organami bezpieczeństwa w latach 1944-1990 (nie dotyczy kandydatek/ów urodzonych 1 sierpnia 1972r. lub później)
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w obszarze logistyki lub na stanowisku związanym z gospodarowaniem mieniem
  • wykształcenie: brak

Dokumenty i oświadczenia niezbędne:

  • CV i list motywacyjny
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia
  • oświadczenie o niewspółpracowaniu z organami bezpieczeństwa w latach 1944-1990 (nie dotyczy kandydatek/ów urodzonych 1 sierpnia 1972r. lub później)
  • Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego
  • Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • Oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Dokumenty i oświadczenia dodatkowe:

  • kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność - w przypadku kandydatek/kandydatów, zamierzających skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatek/kandydatów
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania dodatkowego w zakresie doświadczenia zawodowego / stażu pracy
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych – jeżeli w zakresie tych danych zawarte są szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO

Termin i miejsce składania dokumentów:

  • Dokumenty należy złożyć do: 2024-06-05
  • Decyduje data:stempla pocztowego / osobistego dostarczenia oferty do urzędu
  • Miejsce składania dokumentów:

    Nadbużański Oddział Straży Granicznej

    ul. Trubakowska 2

    22-100 Chełm

Warunki pracy

Praca samodzielna, przy monitorze komputerowym pow. 4 godzin dziennie. Pracownik utrzymuje kontakty z pracownikami Lubelskiego Zarządu Obsługi Przejść Granicznych. Narzędzia pracy: komputer, drukarka. Kancelaria znajduje się na pierwszym piętrze, wejście tylko przez klatkę schodową. Budynek nie jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich.

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, nie wynosi co najmniej 6%.

- pierwszeństwo dla osób z niepełnosprawnościami

- ogłoszenie o naborze w celu zastępstwa

Wzór oświadczenia dostępny jest pod adresem https://www.nadbuzanski.strazgraniczna.pl w zakładce „Praca->Pracownicy cywilni->Oświadczenie dla kandydatów do pracy na wolne stanowisko w korpusie służby cywilnej”.

  • Praca Hrubieszów
  • Asystent Hrubieszów
  • Hrubieszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914