Asystent/ -ka Działu Sprzedaży
  • Wolica
mazowieckie, Wolica, Mazowieckie, Polska
Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
30. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • profesjonalna obsługa Klienta w salonie
  • obsługa centrali telefonicznej oraz skrzynek pocztowych, telefoniczny kontakt z obecnymi i potencjalnymi Klientami firmy
  • opieka nad Klientami oczekującymi na kontakt osoby odpowiedzialnej za proces z danego działu, obsługa w zakresie serwowania napojów
  • prowadzenie bieżącej korespondencji i przesyłek kurierskich
  • przestrzeganie wysokich standardów obsługi Klienta
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy i marki
  • sporządzanie raportów dla kierowników
  • kontrola dostępności pracowników obsługujących Klientów
  • współpraca z innymi działami firmy

WYMAGANIA:
  • nienaganna prezencja, wysoka kultura osobista, zdolności interpersonalne
  • pozytywne nastawienie do ludzi, miła osobowość, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • doświadczenie w obsłudze Klienta, otwartość oraz chęć pomocy
  • umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych w sposób profesjonalny
  • komunikatywność, nastawienie na osiąganie rezultatów, motywacja do pracy
  • otwartości na podnoszenie kompetencji, motywacja do nauki
  • dobra organizacja pracy, systematyczność, odpowiedzialność
  • znajomość pakietu Office (w szczególności programu Excel) i środowiska internetowego
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • pasja do motoryzacji

OFERUJEMY:
  • pracę w nowoczesnej firmie podążającej za trendami rynkowymi, wpierającej Twoje aspiracje zawodowe oraz stwarzającej możliwości rozwoju zawodowego
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atmosferę otwartości, wzajemnego szacunku, relacje partnerskie na wszystkich poziomach organizacji
  • okres wdrożenia w asyście specjalistów
  • szeroką i dopasowaną ofertę szkoleń
  • realną szansę awansu
  • dostęp do najnowszych technologii branży motoryzacyjnej
  • bezpłatny parking
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań
  • zniżki pracownicze m.in. na usługi serwisowe
  • dofinansowanie do zajęć sportowych oraz opieki medycznej
  • możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym

  • Praca mazowieckie
  • Asystent Wysokie Mazowieckie
  • Asystent mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851