Asystent/-ka ds. kadr
  • Siedlce
Siedlce, Siedlce, mazowieckie, Polska
Polimex - Mostostal S.A.
2. 9. 2024

23_4333928

Obowiązki

  • prowadzenie i archiwizacja akt osobowych pracowników,
  • wprowadzanie nieobecności do systemu kadrowo-płacowego,
  • wystawianie odpowiednich zaświadczeń dla pracowników,
  • obsługa programu PPK dla pracowników,
  • wsparcie w zakresie bieżącej obsługi pracowników,
  • wykonywanie prac administracyjno-biurowych związanych z funkcjonowaniem działu.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe kierunkowe) oraz ukończone kursy z obszaru kadr i płac,
  • praktyczna znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych, w tym programów pakietu Office365,
  • znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność pracy w zespole, wysokie zdolności organizacyjne,
  • przestrzeganie zasad poufności.

Oferujemy

  • umowę o pracę na zastępstwo w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • przyjazną atmosferę w ambitnym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
  • dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń i uprawnień,
  • pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, ZFŚS, program rekomendacji pracowników), dostęp do stołówki pracowniczej w biurze.

Źródło: Super-Pharm/Praca

  • Praca Siedlce
  • Specjalista ds. kadr i płac Siedlce
  • Asystent Siedlce
  • Asystent zarządu Siedlce
  • Asystent stomatologiczny Siedlce
  • Specjalista ds. ofertowania Siedlce
  • Specjalista ds. Zarządzania Siedlce
  • Specjalista ds. Eksportu Siedlce
  • Specjalista ds. transportu Siedlce
  • Specjalista ds. HR Siedlce
  • Specjalista ds. reklamy Siedlce
  • Siedlce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544