Asystent/-ka ds. administracyjno-kadrowych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Polimex - Mostostal S.A.
17. 10. 2024

23_4361995

Obowiązki

  • wsparcie w zakresie bieżącej obsługi pracowników,
  • wykonywanie prac administracyjno-biurowych związanych z funkcjonowaniem działu.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe kierunkowe) oraz ukończone kursy z obszaru kadr i płac,
  • praktyczna znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych, w tym programów pakietu Office365,
  • umiejętność pracy w zespole, wysokie zdolności organizacyjne,
  • przestrzeganie zasad poufności.

Oferujemy

  • stabilną pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń i uprawnień,
  • pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, ZFŚS, program rekomendacji pracowników),
  • biuro w doskonale skomunikowanej lokalizacji w Warszawie przy Al. Jana Pawła II 12.

Źródło: Super-Pharm/Praca

  • Praca Warszawa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 830
    16 889