Associate w Praktyce Prawa Pracy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
22. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie, negocjowanie i opiniowanie umów
  • Przygotowywanie opinii prawnych
  • Sporządzenie umów o pracę, umów cywilnoprawnych, regulaminów wewnątrzzakładowych;
  • Przygotowanie analiz prawnych
  • Bieżąca spraw obsługa Klientów
  • Prowadzenie spraw w sądach i urzędach
  • Prowadzenie korespondencji oraz udział w spotkaniach z Klientami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe prawnicze
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w pracy w kancelarii prawnej w praktyce prawa pracy lub w
  • dziale prawnym przedsiębiorstwa (w obszarze zatrudnienia)
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, prawa imigracyjnego i prawa cywilnego
  • Uprawnienia radcy prawnego/adwokata lub status aplikanta radcowskiego/adwokackiego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w tym języka prawniczego (min. poziom C1)
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office, systemy informacji prawnej)
  • Profesjonalizm i odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Zdolności interpersonalne, wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • Zaangażowanie w wiele atrakcyjnych projektów dla największych polskich i międzynarodowych klientów oraz możliwość pracy z doświadczonymi ekspertami
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Elastyczne godziny pracy z możliwością pracy w trybie hybrydowym
  • Możliwość zdobywania nowych kompetencji, rozwoju zawodowego oraz jasno określoną ścieżkę kariery
  • Atmosferę, która sprzyja budowaniu relacji i poszerzaniu kompetencji
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Zajęcia online z języka angielskiego (legal/tax English) oraz języka niemieckiego
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport i kartę PETHELP
  • Możliwość uczestniczenia w drużynie sportowej, imprezach integracyjnych
  • Pracę w nowym i nowoczesnym biurze zlokalizowanym w centrum Warszawy

  • Praca Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567