Associate Support - koordynator(ka) pracowników
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
15. 10. 2024

Zatrudnij się z Randstad w centrum logistyki w Gliwicach. Aplikuj na stanowisko Associate Support i weź udział w szybkim procesie rekrutacyjnym. Nie wymagamy doświadczenia zawodowego. Wystarczy motywacja do pracy! Znajomość jężyka ukraińskiego/rosyjskiego będzie dodatkowym atutem.

Oczekujemy

  • doskonałych umiejętności interpersonalnych oraz chęci pracy z ludźmi
  • posługiwania się językiem polskim oraz ukraińskim/rosyjskim komunikatywnie w mowie i piśmie
  • umiejętności obsługi komputera i pakietu programów Microsoft Office (w szczególności programu Excel)
  • gotowości i zdolności do pracy w trybie zmianowym - na zmianie dziennej i nocnej
  • sumienności i skrupulatności w wykonywaniu obowiązków
  • umiejętności rozwiązywania problemów

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę w pełnym wymiarze średnio 4 dni w tygodniu, 3 dni masz wolne
  • umowę o pracę tymczasową (składkę ZUS + płatne urlopy)
  • pakiet RANDSTAD PLUS a w nim: karta sportowa (OK System), pakiet medyczny (Medicover) oraz rabaty do 50% w wybranych sklepach!
  • pracę w klimatyzowanym magazynie oraz darmowe napoje
  • bezpłatny dojazd autobusem pracowniczym na wybranych trasach

Zadania

  • osługa pracowników magazynowych na stanowiskach agencji
  • wsparcie administracji w pracy biurowej
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy pracy pracowników tymczasowych
  • kontrolowanie prawidłowego przebiegu dokumentów między biurem a stanowiskami w magazynie
  • udział w spotkaniach z klientem
  • bieżące raportowanie

  • Praca Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 561
    17 377