Area Sales Manager - maszyny pakujące i napełniające
  • dolnośląskie
dolnośląskie, dolnośląskie, Polska
TBS Consulting
29. 5. 2024

Dla naszego Klienta, europejskiego producenta maszyn do pakowania, napełniania i zamykania opakowań, poszukujemy kandydata na stanowisko Managera Sprzedaży (stanowisko samodzielne):

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z istniejącymi oraz aktywne pozyskiwanie nowych Klientów w regionie Polski południowej (woj. dolnośląskie, opolskie, śląskie, świętokrzyskie, małopolskie, podkarpackie).
  • Prezentacja maszyn i rozwiązań oferowanych przez firmę.
  • Przygotowywanie ofert handlowych.
  • Prowadzenie negocjacji handlowych.
  • Uczestnictwo w targach i imprezach branżowych.
  • Współpraca z działami marketingu, inżynieryjnym i serwisem.
  • Odpowiedzialność za projekt od fazy pozyskania, do fazy realizacji.
  • Raportowanie do Dyrektora Zarządzającego w Polsce.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (techniczne będzie dodatkowym atutem)
  • Dokładności i sumienności w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Odpowiedzialności i dobrej organizacji pracy.
  • Zaangażowania w wykonywane czynności.
  • Wysokiej kultury osobistej, komunikatywności i umiejętności pracy w zespole.
  • Umiejętności budowania długookresowych relacji z klientami.
  • Dobrej znajomości obsługi komputera – pakiet Office.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomości języka angielskiego, umożliwiająca komunikację (spotkania międzynarodowe, rozmowy z zagranicznymi gośćmi, udział w szkoleaniach).
  • Znajomości branży opakowaniowej lub maszynowej związanej z przemysłem opakowaniowym.
  • Preferowane doświadczenie zawodowe w sprzedaży rozwiązań przemysłowych B2B: min. 3 lata.
  • Znajomość Klientów z ww. branży: przemysł cukierniczy, owocowo-warzywny, mleczarski i pokrewne.

Oferujemy:

  • Ciekawą pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o uznanej pozycji na rynku,
  • Stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę.
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe, uzależnione od doświadczenia oraz premia roczna (wysokość uzależniona od % realizacji indywidualnego planu).
  • Umowa o pracę na cały etat, po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony
  • Samochód służbowy klasy Skoda Superb lub zbliżony, komputer, telefon.
  • Szkolenia produktowe.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

  • Praca dolnośląskie
  • Manager dolnośląskie
  • Operator maszyn dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696