Area Sales Manager
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
HSS Work Sp. z o.o.
14. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • podtrzymywanie kontaktów z obecnymi klientami firmy oraz pozyskiwanie nowych – praca w terenie
  • przygotowywanie ofert handlowych, prowadzenie negocjacji, pozyskiwanie zamówień
  • udział w branżowych konferencjach i sympozjach naukowych
  • systematyczna praca z systemem CRM
  • realizacja założonych celów sprzedażowych

Wymagania pracodawcy

  • kilkuletniego doświadczenia handlowego w branży związanej ze sprzedażą urządzeń pomiarowych lub laboratoryjnych – warunek konieczny
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • czynnego prawa jazdy kat. B
  • wykształcenia biologicznego lub pokrewnego (chemiczne, biotechnologia, medyczne)
  • gotowości do pracy o dynamicznym charakterze, komunikatywności, łatwości w nawiązywaniu kontaktów, ukierunkowania na rozwój i naukę

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz premię uzależnioną od osiąganych wyników
  • niezbędne do pracy narzędzia: laptop, telefon oraz samochód służbowy (również do użytku prywatnego)
  • benefity: premia świąteczna, dofinansowanie opieki medycznej

  • Praca Kraków
  • Manager Kraków
  • Account manager Kraków
  • Project Manager Kraków
  • Product manager Kraków
  • HR Manager Kraków
  • Content Manager Kraków
  • Key Account Manager Kraków
  • Business Development Manager Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584