Area Product Manager - Customer Acquisition & Activation
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Empik
4. 9. 2024

Empik to najbardziej rozpoznawalna marka omnichannel w Polsce (brand awareness na poziomie 99%), która obecna jest na rynku już 75 lat!

Wspólną przestrzeń tworzymy, wykorzystując doświadczenia, wiedzę oraz wyjątkowe charaktery i zainteresowania każdego z nas.

Według samych konsumentów Empik.com to dziś druga najpopularniejsza platforma zakupowa w Polsce (OC&C Retail Proposition Index 2022) i TOP3 platform e-commerce w Polsce wg rankingu Gemius (XII 2022), gdzie oferując ponad 5 000 000 produktów sprawiamy, że już co 3. Polka i Polak robi zakupy online w Empiku!

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie backlogiem / roadmapą zmian obszaru Customer (mechanizmy akwizycyjne, feedy produktowe, program lojalnościowy);
  • Budowanie wizji rozwoju produktu zgodnie z kierunkami strategicznymi firmy;
  • Prowadzenie i rozwijanie zespołu Product Ownerów;
  • Definiowanie inicjatyw poprawiających KPI bazy klienckiej;
  • Wspieranie inicjatyw ogólnofirmowych wymagających prac rozwojowych w obrębie domeny klienckiej;
  • Współpraca z zespołem UX;
  • Współpraca z zespołem IT DEV.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu produktem w dużej skali e-commerce;
  • Znajomość analityki web, aplikacji;
  • Wiedza w zakresie specyfiki rozwiązań marketplace;
  • Doświadczenie w pracy z Google Analytics oraz Ms Excel;
  • Znajomość systemów Jira i Power BI;
  • Rozwinięte umiejętności w zakresie narzędzia Data Studio;
  • Doświadczenie w pracy w metodyce Scrum.

  • Praca Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536