Architekt wnętrz - Projektant wnętrz
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Gotowe Mieszkanie
8. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klienta przy ustalaniu szczegółów dotyczących aranżacji mieszkań wykańczanych pod klucz
  • inwentaryzacje
  • przygotowywanie projektów na podstawie wybranych materiałów z pakietów wykończeń lub na zlecenia indywidualne
  • przygotowywanie wizualizacji pomieszczeń
  • wykonywanie kosztorysów na podstawie wybranych pakietów z pomocą arkusza kalkulacyjnego
  • opieka nad całym procesem projektowym – umowa, projekt, wycena
  • dobra organizacja czasu pracy

Nasze wymagania

  • biegła znajomość obsługi programów projektowych - AutoCad, SketchUp+V-ray
  • bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel, MS Word
  • doświadczenie w branży
  • ukończone studia inżynierskie I lub II stopnia na kierunku związanym z architekturą
  • pewność siebie i łatwość nawiązywania kontaktów z klientami
  • mile widziana umiejętność i doświadczenie w zakresie koordynacji prac wykończeniowych w oparciu o projekt.

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pracę w młodym zespole
  • stałą pensję
  • możliwość dodatkowego wynagrodzenia w formie prowizji
  • pracę przy ciekawych projektach
  • elastyczny czas pracy
  • wyposażenie – laptop, telefon

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne

O nas

GOTOWE MIESZKANIE.PL

Kompleksowe wykańczanie wnętrz pod klucz. Jesteśmy specjalistami w projektowaniu i wykańczaniu wnętrz. Dzięki nam spełni się marzenie o pięknej sypialni, przestronnej łazience czy ciekawie zaprojektowanym salonie. Każdą realizację wykonujemy z wielką starannością oraz pełnym profesjonalizmem.

Projektujemy → Doradzamy → Wykańczamy → Wyposażamy

Oferujemy fachową, kompleksową pomoc uwzględniając osobiste preferencje. Budżet i termin realizacji ustalany indywidualnie, to dla nas jedyne nieprzekraczalne granice.

  • Praca Warszawa
  • Architekt wnętrz Warszawa
  • Projektant Warszawa
  • Architekt Warszawa
  • Architekt krajobrazu Warszawa
  • Projektant gier komputerowych Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714