Architekt Wnętrz
  • Świnna Poręba
małopolskie, Świnna Poręba, małopolskie, Polska
Made Of Wood Group Surmiak Mateusz
23. 2. 2024

Twój zakres obowiązków:

  • projektowanie scen, zestawień kolorystycznych i materiałowych, podkreślających walory mebli z litego drewna,
  • wykonywanie wysokiej jakości fotorealistycznych wizualizacji nowych modeli oraz kolekcji zarówno w kontekście wnętrz jak i produktowych,
  • przygotowywanie materiałów wizualnych niezbędnych do opracowania materiałów marketingowych (m.in. na stronę internetową, katalogi, social media),
  • uczestniczenie w pracach zespołu rozwojowego, monitorowanie trendów, tworzenie moodboardów,
  • dbałość o jakość i spójność stylistyczną realizowanych projektów.

Nasze oczekiwania względem Ciebie:

  • posiadasz praktyczną znajomość wybranego zestawu oprogramowania do: modelowania, wizualizacji oraz postprodukcji
  • możesz pochwalić się portfolio, potwierdzającym jakość Twoich prac o tematyce produktowo-wnętrzarskiej
  • tworzenie wizualizacji wnętrz i produktów to Twoja pasja, a Twoje umiejętności pozwolą Ci dostarczyć atrakcyjne materiały wizualne w fotorealistycznej jakości
  • dbasz o spójną kolorystykę i detale, tworząc kompozycje, charakteryzujące się wyważeniem i dojrzałością
  • potrafisz planować swój czas pracy i terminowo dostarczać efekty
  • chętnie pracujesz w zespole, wnosząc swój wkład w rozwój projektów

To oferujemy:

  • dogodne warunki współpracy w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • możliwość pracy hybrydowej: zdalnie oraz 2-3 razy w tygodniu z biura w Krzywaczce k. Krakowa lub Świnnej Poręby k. Wadowic
  • pełną wyzwań pracę, mającą realny wpływ na budowanie wizerunku i DNA marki
  • przyjazną i wspierającą atmosferę w zespole
  • Kwoty wynagrodzenia 35 zł - 60 zł brutto/ h.

  • Prosimy o załączenie portfolio

  • Praca małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714