Architekt w Dziale Projektowania – branża stalowa, systemy modułowe
  • Ogorzelice
mazowieckie, Ogorzelice, mazowieckie, Polska
Modular System Sp. z o.o.
11. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie obiektów budownictwa modułowego
  • sporządzanie projektów architektonicznych oferowanych produktów
  • opracowywanie kompletnej dokumentacji technicznej wyrobu
  • opracowywanie technologii wykonania wyrobu zgodnie z wymaganiami jakościowymi Spółki oraz Klienta
  • opracowywanie norm materiałowych do produkcji oraz wykazu materiałów
  • określanie możliwości wykonania i parametrów technicznych obiektów modułowych
  • tworzenie wizualizacji obiektów
  • prowadzenie badań produktów i ich elementów składowych
  • nadzór nad pracami montażowymi i budowlanymi prowadzonymi w ramach realizowanych projektów
  • wsparcie działu ofertowania przy przygotowaniu ofert, sporządzanie rysunków
  • wparcie działu handlowego przy opracowaniu specyfikacji oferowanego wyrobu
  • prowadzenie ustaleń technicznych z klientami

Nasze wymagania

  • wykształcenie – wyższe mgr na kierunku Architektura
  • uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość AutoCAD
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • nastawienie na współpracę
  • wysoka komunikatywność i zdolności negocjacyjne
  • znajomość Autodesk Revit, ArchiCAD itp.
  • doświadczenie przy projektowaniu obiektów modułowych, obiektów opartych o konstrukcje stalowe, fasad wentylowanych.

To oferujemy

  • stabilne środowisko pracy i warunki zatrudnienia – długofalowa współpraca
  • ciekawa, pełna wyzwań praca w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej liderem na rynku w swojej branży
  • szansa na rozwój własnych pomysłów i bezpośredni wpływ na doskonalenie procesów w firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji w nowoczesnym, zrobotyzowanym zakładzie produkcyjnym
  • pracę w nowoczesnych halach produkcyjnych w zakładzie zlokalizowanym w Ogorzelicach gm. Stara Biała

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584