Architekt Testów
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
PKO BP Finat
11. 9. 2024

Do projektu bankowego poszukujemy osoby na stanowisko Architekt Testów.

Forma współpracy: B2B

Hybryda

Twoje codzienne zadania:

  1. Analiza obecnych procesów deweloperskich i testowych wraz z identyfikacją obszarów do poprawy w kontekście efektywnego testowania, zapewniającego wysoką jakości produktu
  2. Uzgadnianie planu transformacji na poziomie zarządczym projektu
  3. Wdrażanie strategii testowania na poziomie zespołów deweloperskich
  4. Prowadzenie warsztatów w zakresie najlepszych praktyk testowania i zapewniania jakości
  5. Monitorowanie i raportowanie postępów transformacji

Nasze oczekiwania:

  1. Poszukujemy bardzo doświadczonej osoby, która pomoże zespołom deweloperskim, pracującym w metodyce zwinnej, wdrożyć nowoczesne strategie testowania aplikacji mobilnych (frontend i backend)
  2. Architekt ds. testów powinien w przeszłości z sukcesem transformować procesy zapewniające wysoką jakość systemów informatycznych w dużych organizacjach, najlepiej finansowych oraz posiadać praktyczne doświadczenie w realizacji proponowanych rozwiązań

  • Praca Warszawa
  • Architekt Warszawa
  • Architekt wnętrz Warszawa
  • Architekt krajobrazu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584