Architekt Techniczny Mendix (z Java lub C# lub JavaScript)
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
PSE Innowacje sp. z o.o.
25. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Poszukujemy do naszego Centrum Kompetencji Informatyka:

Miejsce pracy: Wrocław lub zdalnie

Opis stanowiska:

  • Projektowanie rozwiązań mobilnych i webowych w środowisku Mendix poprzez aktywny udział w tworzeniu wizji biznesowej, oraz architektury rozwiązania (funkcjonalnej, danych, logicznej, integracji, technicznej) i architektury technicznej (stos technologiczny, używane komponenty, serwery).
  • Definiowanie wymagań niefunkcjonalnych dla rozwiązań mobilnych i webowych w środowisku Mendix (ang. security, reliability, performance, maintainability, scalability, and usability) oraz sposobu ich realizacji.
  • Definiowanie zadań projektowych, ocena jakości ich realizacji.
  • Modelowanie rozwiązań projektowych.
  • Opracowanie projektów szczegółowych, szacowanie pracochłonności.
  • Doskonalenie i wdrażanie standardów i dobrych praktyk metodycznych i technologicznych.
  • Serwisowanie aplikacji.

Wymagania:

  • Doświadczenie w projektowaniu architektury usługowej.
  • Doświadczenie w implementacji rozwiązań na chmurze AWS lub Azure.
  • Doświadczenie w programowaniu (co najmniej 5 lat Java lub C# lub JavaScript).
  • Doświadczenie pracy na podobnym stanowisku.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w prowadzeniu prac w metodykach Agile.
  • Doświadczenie w energetyce.
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Doświadczenie w implementacji aplikacji mobilnych.
  • Doświadczenie w tworzeniu rozwiązań na platformach LowCode.

Z naszej strony zapewniamy:

  • Ciekawą pracę przy tworzeniu dedykowanych rozwiązań informatycznych z wykorzystaniem baz danych i technologii integracyjnych.
  • Nasze projekty obejmują cały cykl życia przedsięwzięcia od architektury korporacyjnej poprzez modelowanie dziedziny zastosowań, projektowanie, implementację, testy i wdrożenie systemu dając szansę szerokiego rozwoju kompetencji.
  • Pracę w przyjaznej atmosferze i wsparcie zespołu nastawionego na dzielenie się wiedzą oraz doświadczeniami.
  • Klarowną ścieżkę rozwoju zawodowego oraz szkolenia.
  • Wewnętrzny program mentoringowy wspierający zarówno nowych jak i obecnych pracowników.
  • Bogaty pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie.
  • Program onboardingowy pozwalający na szybką i przyjazną adaptacje do pracy.

  • Praca Gdańsk
  • Architekt Gdańsk
  • Redaktor techniczny Gdańsk
  • Architekt krajobrazu Gdańsk
  • Architekt wnętrz Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536