Architekt Rozwiązań - Platforma SAP (m/k)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
BUDIMEX
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Oferujemy:

  • System premiowy
  • Dzień wolny w urodziny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Sekcje sportowe
  • Wymiany międzynarodowe
  • Ciekawy program szkoleń
  • Platformę z benefitami MyBenefit
  • Programy rozwojowe dedykowane dla kobiet
  • Dobrą atmosferę w pracy

Twoje przyszłe zadania:

  • opracowanie mapy rozwoju platformy SAP w zakresie rozwiązań użytkowanych w organizacji
  • projektowanie rozwiązań na platformie SAP/ SAP S4HANA (i z nią powiązanych) optymalnych funkcjonalnie, wydajnościowo, kosztowo i utrzymaniowo
  • projektowanie integracji rozwiązań powiązanych z platformą SAP
  • nadzór nad zmianami architektonicznymi oraz dbanie o spójność systemu
  • proponowanie nowych rozwiązań technologicznych oraz optymalizacja istniejących
  • wdrażanie rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo danych i systemów
  • współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi partnerami biznesowymi
  • efektywna komunikacja z interesariuszami
  • współpraca z zespołami projektowymi i programistycznymi wdrażającymi nowe rozwiązania, konsultacje architektoniczne
  • mentoring w zakresie najlepszych praktyk architektonicznych i programistycznych

Nasze oczekiwania:

  • minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku Architekta IT specjalizującego się w rozwiązaniach SAP lub na stanowisku SAP Technical Lead.
  • znajomość technologii CI/CD, REST/SOAP, ETL, ESB, cloud, SAP integration suite.
  • znajomość rozwiązania SAP ERP/SAP S4HANA (FI, MM, CO, SD, PS) oraz programowania w SAP.
  • znajomość i praktyczne doświadczenie w stosowaniu metodologii Agile w projektach IT.
  • wiedza na temat dobrych praktyk z obszaru zarządzania IT (ITIL).
  • umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów.
  • umiejętność zrozumienia potrzeb biznesowych i dostarczania rozwiązań, które je wypełnią.
  • umiejętność omawiania strategii technologicznych w obszarze rozwiązań platformy SAP z różnymi interesariuszami.
  • umiejętność dokumentowania rozwiązań.
  • zdolność do promowania nowych pomysłów i kierunków technicznych w organizacji.
  • znajomość rynku dostawców, producentów oraz usług i produktów IT oraz nowych trendów i technologii wraz z rozpoznawaniem i oceną możliwości ich wdrażania w organizacji.
  • kreatywność.
  • chęć rozwoju.
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

Mile widziane:

  • doświadczenie w realizacji projektów migracyjnych i wdrożeniowych rozwiązań SAP.
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołami technicznymi.
  • znajomość tematyki finansowo-ekonomicznej.

  • Praca Warszawa
  • Architekt Warszawa
  • Architekt wnętrz Warszawa
  • Architekt krajobrazu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116