Architekt Rozwiązań Chmurowych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Atende SA
13. 10. 2024

Dział Technologii Chmurowych w Atende dostarcza innowacyjne i nowoczesne rozwiązania dla naszych Klientów, opierając się na wiodących platformach, takich jak Google, Microsoft i AWS. W naszym zespole tworzymy rozwiązania wspierające rozwój polskiego biznesu – głównie w oparciu o AI! To, co robimy, ma realny wpływ, a my jesteśmy dumni, że przyczyniamy się do wzrostu polskiego PKB oraz, że wspieramy inicjatywy, które mają znaczenie. Nasze projekty obejmują współpracę z WOŚP, instytucjami publicznymi i firmami komercyjnymi, dzięki czemu pomagamy innym i co równie ważne realizujemy się przez pracę na własnych pomysłach oraz różnorodnych projektach.

Na tym stanowisku podstawowe obowiązki to między innymi:

  • Projektowanie usług w oparciu o model chmury publicznej i hybrydowej z wykorzystaniem wiodących narzędzi (np. Cloud Adoption Framework, Azure Migrate czy Cloud Foundation Toolkit);
  • Współpraca z modelowaniem projektów z działem handlowym;
  • Opracowywanie ofert sprzedażowych;
  • Tworzenie i nadzór nad implementacją architektury rozwiązań chmurowych i/lub hybrydowych/systemowych;
  • Monitorowanie trendów w obszarze chmury i proponowanie nowych rozwiązań technologicznych;
  • Przeprowadzanie audytów technologicznych i wsparcie przy projektach adopcji chmury.

Czego oczekujemy:

  • Praktycznego doświadczenia w obszarze wdrażania i zarządzania usługami chmurowymi, uczestniczenia i/lub prowadzenie procesów adopcji rozwiązań cloud w różnych obszarach (np.Google, AWS, Azure)
  • Dobrej dobrą znajomości platformy chmurowej GCP/Azure(mile widziana certyfikacja w tym zakresie);
  • Doświadczenia w projektowaniu i implementacji zaawansowanych usług chmurowych (np. metodyka DevOps, GitOps, IaC, Github, Azure DevOps czy TOGAF);
  • Umiejętności projektowania rozwiązań w oparciu o technologie kontenerowe (Kubernetes, Docker, OpenShift) i/lub rozwiązania IaC (np. Cloud Run);
  • Nastawianie na współpracę w zespole/ między zespołami;
  • Otwartości na rozwój i podnoszenie kompetencji.

Ze swojej strony oferujemy:

  • Pracę z nowoczesnymi, światowymi technologiami;
  • Pracę w modelu hybrydowym (3 dni zdalnie – 2 dni w biurze)
  • Złożone technologicznie projekty oparte o najnowsze rozwiązania z zakres AI i Data;
  • Możliwość rozwoju certyfikacji i poszerzania wiedzy technicznej (GCP, Azure, AWS);
  • Elastyczność w warunkach zatrudnienia;
  • Niekorporacyjną kulturę pracy;
  • Nowoczesne i świetnie skomunikowane biuro na Pl.Konesera (Wygodne połączenie kolejowe, dostęp do linii metra M2, firmowy parking);
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do pakietu Multisport, lekcje języka angielskiego).

  • Praca Warszawa
  • Architekt Warszawa
  • Architekt wnętrz Warszawa
  • Architekt krajobrazu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 496
    18 931