Architekt - projektant wnętrz -projektant mebli CAD DECOR
  • Łuków
architekt - projektant wnętrz -projektant mebli CAD DECOR
Łuków, Łuków, Lubelskie, Polska
Waldemar
15. 5. 2024

Art&Deco Design - Firma wykończenia wnętrz, zajmująca się kompleksową obsługą w zakresie wykończenia i wyposażenia mieszkań, apartamentów i domów prywatnych. Poszukujemy osoby na stanowisko: projektanta wnętrz/ Architekta wnętrz/Projektanta mebli CAD DECOR
Wymagania:
Mile widziane doświadczenie, przyjmiemy również osobę do douczenia lub na praktyki
Portfolio + przykłady opracowanej dokumentacji technicznej - WYMÓG KONIECZNY
Biegła znajomość programu CAD DECOR
Plusem będzie umiejętność posługiwania się narzędziami: Photoshop, pakiet Office
Znajomość rysunku technicznego i wykonawczego, podstawowa znajomość materiałów
Znajomość najnowszych trendów, rozwiązań i wyczucie stylu
Zaangażowanie, dokładność, samodzielność,
Umiejętność pracy w zespole,
Zadania:
Opracowywanie projektów dla indywidualnych klientów naszego biura,
Przygotowywanie dokumentacji technicznych, materiałów pomocniczych, moodboardów i plansz ,
Wybór materiałów wykończeniowych,
Współpraca z architektem,
Oferujemy:
Możliwość zrealizowania praktyki lub stażu. Możliwość przedłużenia współpracy po okresie stażu lub praktyki - dla studentów
lub
Pracę na pełen etat, po okresie próbnym możliwość przejścia na umowę o pracę.
Pracę w systemie stacjonarnym (Biuro w centrum Łukowa) lub (Sedlce Ujrzanów), z możliwością częściowej pracy zdalnej,
Pracę w młodym i dynamicznym zespole,
Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, rozliczenie w systemie godzinowym.
W mailu prosimy o zawarcie aktualnego CV, portfolio a także opracowane przez siebie rysunki techniczne dowolnego projektu ( w formie dwg lub pdf).

  • Praca Łuków
  • Łuków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851