Architekt Java
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Polska
Sii Polska
15. 9. 2024

W Centrum Kompetencyjnym Digital każdego dnia opracowujemy nowoczesne oprogramowanie, wykorzystujemy technologie chmurowe i cały czas się rozwijamy. Obecnie nasz zespół to ponad 500 doświadczonych specjalistów w obszarze Javy.

Nasze zespoły pracują m.in. nad rozwiązaniami dot. bankowości elektronicznej, oprogramowaniem do obsługi płatności cyfrowych, systemami do zarządzania cyklem życia produktów sportowych, oprogramowaniem do analizy obrazów DNA w czasie rzeczywistym czy systemami do zarządzania cyfrowymi dowodami sądowymi.

Podejmij wyzwanie, dołącz do nas w roli Architekta!

Twoje zadania

  • Udział w projektach w roli eksperta technicznego odpowiedzialnego za zaproponowanie optymalnych rozwiązań technologicznych
  • Definiowanie wymagań systemowych dla zespołów wytwórczych
  • Projektowanie architektury rozwiązań informatycznych oraz ich implementacja
  • Szacowanie pracochłonności zadań projektowych
  • Nadzór nad procesem wytwórczym (analiza/development/testy)
  • Monitorowanie i analizowanie istniejących rozwiązań IT pod kątem zgodności ze strategią rozwoju technologicznego
  • Wsparcie w opracowywaniu ofert technicznych i kosztorysowaniu projektów
  • Przewidywanie i zgłaszanie zagrożeń w obszarze technicznej realizacji projektu
  • Tworzenie kodu, jeśli wymaga tego rola w projekcie
  • Udział w budowaniu strategii rozwoju zespołu
  • Aktywne uczestnictwo w community dedykowanym dla architektów

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w roli architekta rozwiązań lub architekta systemowego dla aplikacji różnych klas
  • Wcześniejsza praca z platformą Java na poziomie senior (back-end) oraz w rozwoju architektury rozwiązań w Java
  • Dobra znajomość co najmniej jednej platformy chmurowej (MS Azure, Google Cloud lub AWS) oraz gotowość do poznawania kolejnych rozwiązań
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe na kierunkach informatycznych
  • Doświadczenie w działaniach presales (tworzenie ofert sprzedażowych, wkładów technicznych, estymacji zadań) oraz we współpracy z analitykami biznesowymi na potrzeby analizy techniczno-biznesowej dla klienta
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Umiejętność pracy w wielokulturowym, międzynarodowym środowisku klienta
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w trybie hybrydowym w jednym z wybranych miast: Warszawa, Gdańsk, Poznań, Katowice lub Kraków

  • Praca Warszawa
  • Architekt Warszawa
  • Architekt wnętrz Warszawa
  • Architekt krajobrazu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584