Architekt IT
  • Poznań - praca hybrydowa (min. 1 dzień w biurze)
wielkopolskie, Poznań - praca hybrydowa (min. 1 dzień w biurze), wielkopolskie, Polska
HAYS
5. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Poznań - praca hybrydowa (min. 1 dzień w biurze)
NR REF.: 1188313

Obecnie dla naszego klienta – wiodącego na świecie dostawcy rozwiązań płatniczych dla sprzedawców, międzynarodowych korporacji i małych i średnich przedsiębiorstw – poszukujemy Architekta IT.

Lokalizacja:  Poznań – praca hybrydowa
Stawka:  160 – 175 PLN netto + vat
Typ kontraktu:  B2B, przez Hays Poland
Czas trwania:  projekt długoterminowyGodziny pracy:  elastyczne

 Kluczowe kwalifikacje:

  • Znajomość metodyk zarządzania projektami
  • Znajomość metodyk wdrożeniowych oprogramowania
  • Znajomość metod analizy systemowej
  • Znajomość procedur biznesowych klienta
  • Znajomość narzędzi testowych
  • Znajomość produktów rynków finansowych
  • Doświadczenie w rozwiązaniach płatnościowych
  • Doświadczenie w projektach w środowisku chmurowym (AWS)

Wymagania:
  • Gotowość do pracy hybrydowej w biurze – min. 1 dzień w tygodniu
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Mile widziana znajomość języka hiszpańskiego
  • Minimum 3 lata doświadczenia domenowego
  • Praktyczna znajomość procesów CI/CD
  • Doświadczenie w pracy w środowisku Agile
  • Dostępność kandydata - maksymalnie 1 miesiąc okresu wypowiedzenia

Oferujemy:
  • Praca w przyjaznym, zwinnym środowisku z szerokim wachlarzem nowoczesnych technologii dających możliwość ciągłego rozwoju umiejętności
  • Standardowe benefity – preferencyjne stawki pakietów LuxMed, Multisport i ubezpieczenia na życie
  • Decydując się na współpracę via Hays, otrzymujesz również możliwość pracy w przyszłości dla wielu innych wiodących klientów Hays

Jak będzie wyglądał proces rekrutacji:
  • Twoje CV zostanie zweryfikowane przez rekrutera z Hays
  • Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie - 15-minutowa rozmowa o projekcie i Twoim doświadczeniu
  • Spotkanie z klientem – 1 etap (ok. 1,5 h)
  • Oferta
  • Zapraszamy do projektu!

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

  • Praca wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584