Architekt IT

  • Docker
  • Kubernetes
  • IntelliJ
  • Maven
  • SonarQube
  • Git
  • Gerrit
  • Jenkins
  • Zuul
  • Jira
  • Confluence
  • Ansible
  • Java
  • Spring Boot
  • JPA
  • Hibernate
  • Elasticsearch
  • JUnit5

Mile widziane

  • PostgreSQL
  • Oracle DB
  • UML
  • Informatica PowerCenter
  • BPMN

O projekcie

Do zespołu ludzi pełnych entuzjazmu i pasji szukamy współpracownika z którym wspólnie będziemy realizowali długoterminowy projekt w metodyce Agile. Stawiamy na samodyscyplinę, profesjonalizm i współpracę, minimalizujemy chaos i wszystko to, co przeszkadza nam w dążeniu do celu.

Szukamy osoby do roli Architekta IT

Technologie których używamy: JAVA 11, Spring Boot, JPA/Hibernate, Kubernetes, Elastic Search, Postgresql, JUnit5.

Razem z nami będziesz miał okazję uczestniczyć w digitalizacji systemów Pekao, tworzyć najnowocześniejsze oprogramowanie webowe w obszarze klientów korporacyjnych idealnie dopasowane do potrzeb naszego biznesu. W naszym zespole będziesz miał okazję bezpośrednio współpracować z zespołem wytwórczy.

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie, implementacja rozwiązań z obszaru usług chmurowych
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji architektonicznej zgodnie ze standardami organizacji na poziomie systemu
  • Nadzór nad zmianami architektonicznym i dbanie o spójność w systemie
  • Projektowanie i implementacja procesów/narzędzi, które poprawią jakość oprogramowania i przyspieszą jego dostarczanie
  • Identyfikacja problemów technicznych w systemie i proponowanie rozwiązań
  • Proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych i optymalizacji istniejących
  • Pielęgnowanie standardów technologicznych
  • Doskonalenie narzędzi i praktyk pracy zespołu
  • Budowanie atmosfery w zespole

Nasze wymagania

  • Masz co najmniej roczne doświadczenie w roli Architekta IT/Experta
  • Posiadasz znajomość co najmniej jednej platformy chmurowej
  • Posiadasz dobrą znajomość zagadnień z obszaru technik wytwórczych typu CI/CD
  • Posiadasz dobrą znajomość Architektury Mikrousług (preferowana znajomość Docker, Kubernetes)
  • Znasz narzędzia dot. modelowania np. Enterprise Architect
  • Znasz i stosujesz wzorce projektowe oraz wzorce architektoniczne
  • Posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie komercyjne w programowaniu rozwiązań opartych na Java, Spring, JPA/Hibernate, REST/SOAP, Elastic Search
  • Znasz narzędzia: IntelliJ, Maven, SonarQube, Git, Gerrit, Jenkins/Zuul, Jira, Confluence, Ansible

  • Masz doświadczenie w projektach migracyjnych do platform chmurowych
  • Posiadasz doświadczenie w pracy z dużymi wolumenami danych w środowisku PostgreSQL / Oracle DB oraz masz znajomość zagadnień analitycznych
  • Znasz zagadnienia ETL oraz dot. programowania na platformie integracyjnej np. Informatica PowerCenter
  • Potrafisz tworzyć modele biznesowe w UML w oparciu o modele procesów biznesowych w BPMN

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile

Tak pracujemy nad projektem

  • Continuous Deployment
  • Continuous Integration

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Dynamiczne i nowoczesne środowisko pracy, zgrany zespół
  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania
  • Prywatną opieke medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach
  • Pracę z ekspertami – pasjonatami w swojej dziedzinie
  • System szkoleń i programów rozwojowych
  • Dostęp do Wewnętrznej Giełdy Pracy
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników

  • Praca Warszawa
  • Architekt Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Architekt krajobrazu Warszawa
  • Architekt wnętrz Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851