Architekt IT
  • Katowice
Katowice, Katowice, Silesian Voivodeship, Polska
WASKO S.A.
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres zadań realizowanych na stanowisku:

  • projektowanie i zarządzenie cyklem życia architektury informatycznej z uwzględnieniem zmian w wymaganiach biznesowych oraz definiowanie w sposób przyrostowy szczegółowych rozwiązań technicznych
  • projektowanie systemów pracujących w architekturze mikroserwisowej
  • przygotowywanie dokumentacji systemowej
  • współpraca z użytkownikami biznesowymi oraz z analitykami i deweloperami, jak również z dostawcami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • weryfikacja zmian w projektach pod kątem ich spójności i zgodności z architekturą informatyczną systemu
  • dbałość o wydajność i bezpieczeństwo wdrażanych rozwiązań

 Kwalifikacje i doświadczenie wymagane na stanowisku:

  • wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne
  • minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w roli architekta IT / projektanta systemów lub o zbliżonym zakresie odpowiedzialności
  • bardzo dobra znajomość zagadnień architektury zorientowanej na usługi i związanych z nią technologii
  • znajomość architektury mikroserwisowej
  • umiejętność projektowania wysokodostępnych i niezawodnych aplikacji
  • znajomość procesów wytwórczych oprogramowania;
  • znajomość narzędzi JIRA: JavaFX, JavaEE;
  • doświadczenie w frameworkach ReactJS, AngularJS
  • znajomość narzędzi do modelowania, notacji UML oraz BPMN
  • dobra znajomość SQL
  • znajomość baz danych i podstawowych mechanizmów integracyjnych dla rozwiązań IT (Web service, Web API)
  • doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technicznej, integracyjnej oraz architektonicznej

 Wymagane cechy i predyspozycje:

  • zaangażowanie
  • dyspozycyjność
  • rzetelność
  • zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań
  • umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • przyjazną atmosferę pracy
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • realny wpływ na realizowane projekty
  • atrakcyjne narzędzia pracy

Opieka:

  • opieka medyczna dla Pracowników
  • grupowa oferta ubezpieczeniowa

Inne:

  • parking dla rowerów na terenie firmy
  • parking dla samochodów w bliskiej odległości od miejsca pracy (dot. Gliwic i Katowic)

Zajęcia dodatkowe po pracy:

  • możliwość udziału w wycieczkach zakładowych - zwiedzanie kraju i zagranicy
  • karty Medicover Sport dla stałych Pracowników
  • spotkania integracyjne w gronie współpracowników

  • Praca Katowice
  • Architekt Katowice
  • Administrator IT Katowice
  • Architekt wnętrz Katowice
  • Architekt krajobrazu Katowice
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567